Conrad Myrland i Sandefjord: Et korrektiv til det norske bildet av Israel og palestinerne

Conrad Myrland, daglig leder i MIFF, holder foredrag på en Israel-kveld i menigheten Vintreet i Sandefjord fredag 21. september kl. 19.00.

Journalist Tone Dalhaug intervjuer Conrad om hans Israel-engasjement og MIFFs arbeid. Deretter foredrag med temaet Et korrektiv til det norske bildet av Israel og palestinerne. Det blir også anledning til spørsmål fra salen.

Det blir anledning til å tegne medlemskap i MIFF, og det blir salg av boken Dobbeltspill, Sviket mot fredsprosessen.

Møtet er åpent for alle interesserte.

Conrad Myrland, daglig leder i MIFF, holder foredrag på en Israel-kveld i menigheten Vintreet i Sandefjord fredag 21. september kl. 19.00.

Journalist Tone Dalhaug intervjuer Conrad om hans Israel-engasjement og MIFFs arbeid. Deretter foredrag med temaet Et korrektiv til det norske bildet av Israel og palestinerne. Det blir også anledning til spørsmål fra salen.

Det blir anledning til å tegne medlemskap i MIFF, og det blir salg av boken Dobbeltspill, Sviket mot fredsprosessen.

Møtet er åpent for alle interesserte.

Det er superenkelt å gi en gave til MIFFs arbeid for Israel

Klikk bildet og gi en gave med din mobiltelefon på noen få sekunder. Belastes din neste mobilfaktura.       


Du kan også gi en gave med å sende kodeordet GAVE med SMS til 1948. Standard 250 kroner, skriv eventuelt annet beløp etter GAVE i meldingen. 

Forrige artikkel– Hizbollah-mann arrestert på Kypros planla angrep på israelske mål
Neste artikkelSatte fyr på seg selv under demonstrasjon
Conrad Myrland (f. 1979) er daglig leder og ansvarlig redaktør i Med Israel for fred (MIFF). Myrland ble i 2020 kåret av The Algemeiner «topp hundre personer som positivt påvirket jødisk liv» og av Jewish News Syndicates «40 mest innflytelsesrike talsmenn for Israel i sosiale medier». Myrland utviklet nettstedet miff.no på sin fritid fra januar 2001 til juli 2007. Fra august 2007 har Myrland arbeidet fulltid for MIFF. Myrland har utdannelse i økonomi og administrasjon fra Høgskolen i Stavanger og internett-studier ved Curtin University of Technology, Perth, Australia. I perioden 2001-2005 var han fungerende redaktør, deskansvarlig og journalist i lokalavisen Solabladet. Myrland har vært medarbeider for MIFFs medlemsavis Midtøsten i fokus siden 1995.

Ingen artikler å vise